Головна Листи COVID-19 на Бущині: кількість хворих постійно зростає

COVID-19 на Бущині: кількість хворих постійно зростає

У Буському районі, на жаль, спостерігається тенденція зростання захворюваності на COVID-19, що може ймовірно призвести до погіршення епідеміологічної ситуації в районі. Цьому деякій мірі сприяє легковажність громадян щодо використання засобів захисту, яка несе загрози під час епідемії COVID-19. Станом на вечір 18 серпня на Бущині виявлено ще дев’ять нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомляє керівник з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин:

– На вечір сьогоднішнього дня COVID-19 підтверджено: мешканців міста Буськ (4 жінки: 1965 р.н., 1978 р.н., 1982 р.н., 1990 р.н., один чоловік 1986 р.н.), мешканців смт.Красне (жінка 1975 р.н., чоловіки 1959 р.н., 1992 р.н.) та у мешканки смт.Олесько 1959 р.н.

Загалом від початку карантину на сьогодні в районі зареєстровано 134 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них – 7 дітей. На даний момент у селі Ріпнів у інфекційному відділенні перебуває 28 хворих осіб, з них – 5 з позитивними результатами на COVID-19. Варто зазначити, що у Буському районі вже проведено 540 ПЛР-тестування та 1600 ІФА-тестування.

Закликаю бущан та гостей нашого району з усією серйозністю ставитись до санітарно-протиепідемічних вимог. Користування засобами індивідуального захисту – масками, респіраторами, антисептиками, дотриматись соціальної дистанції, – все це знижує ризик інфікування. В іншому випадку ми можемо спостерігати збільшення кількості захворівших. І як наслідок – МОЗ буде рекомендувати введення додаткових заходів та посилення карантину.