Головна Листи Депутати Буської районної ради НЕ підтримали волонтерів

Депутати Буської районної ради НЕ підтримали волонтерів

У четвер, 11 грудня, в приміщенні сесійного залу, відбулося засідання 37 сесії Буської районної ради 6 скликання, на якій депутати НЕ підтримали волонтерів ГО "Обласний Автомайдан", які займається збором та поставкою продовольтва військовослужбовцям в зону АТО.

Резонанс викликало шосте питання сесії, а саме – надання в оренду приміщення, яке належить Буській районній раді. Претендентом була ГО "Обласний Автомайдан", яка займається збором та поставкою продовольства військовослужбовцям в зону АТО. Згідно законодавства, для надання в оренду нерухомого майна, районна рада повинна провести певну процедуру, мав бути оголошений конкурс, а засоби масової інформації районої ради (газета "Воля народу") розмістити оголошення.
Таке оголошення дійсно було, але прочитати його можливо було тільки людям з дуже хорошим зором та унікально розвиненою увагою. Все ж, ГО "Обласний автомайдан" подала заявку на отримання офісу і останнє слово залишилося за депутатами районної ради. Депутати хотіли заслухати керівника громадської організації, але він на даний час перебував в зоні АТО, тому не міг бути присутній на сесії. Раніше Буська районна рада завжди сприяла громадським організаціям надававши приміщення для їхньої діяльності. Представник районної газети "Воля народу", депутат районної ради від ВО "Батьківщина" повідомила, що ця організація  – неспроможна платити за комунальні послуги тому не потрібно надавати їм приміщення "на халяву". Чи не задумувалася вона, що ця організація чи не єдина в районі, яка реально возить допомогу в зону АТО нашим хлопцям, а її члени працюють, використовуючи власний час та зусилля, стараються допомогти військовим продуктами, одягом, амуніцією?.
Голова Буської РДА, "свободівець" Богдан Гринишин запропонував прийняти програму підтримки громадської організації і компенсації компослуг балансоотримувачу газеті "Воля Народу". На погляд ВО "Свобода" хлопців не спитали чи готові вони самостійно оплачувати компослуги, натомість були висловлені такі припущення: "Та ж, вони будуть платити із зібраних коштів на АТО!". Але ніхто навіть не задумався, що коли не нададуть приміщення для збору тих коштів, то і збору власне може ніякого не бути. Отже, за результатами голосування депутати не підтримали надання приміщення ГО "Облавтомайдан", натомість умудрилися запропонувати цікаві схеми надання офісу у відділі культури та районній раді, що суперечить чинному законодавству.
Шановні Районні Депутати проголосували так: 7 – за, 20 – утрималося (звісно, що проти), та 2 – проти. Виходить, що нашим депутатам непотрібно волонтерів, які забезпечують наших солдатів! Для них напевно війни немає, і напевно немає наших хлопців в зоні АТО.
Ганьба тим депутатам які проголосували проти та утрималися!
ГО "Обласний Автомайдан"