Головна Листи Мешканці Топорова обурені тим, що влада не чує про їхні проблеми

Мешканці Топорова обурені тим, що влада не чує про їхні проблеми

1185

Ще 6 березня 2019 року мешканці Топорова публічно оскаржили дії ПАТ “Львівгаз” щодо незаконної передачі газової мережі села Топорів на обслуговування Радехівській дільниці. Скарга зареєстрована у ПАТ “Львівгаз”, Львівській ОДА, Буській РДА та зафіксована у телефонному режимі на “гарячу” лінію області.  Усіх, хто знайомий з цією проблемою, хто щиро підтримує нас, ми вирішили поінформувати як посувається наша проблема у плані її вирішення та водночас просимо поради як далі маємо діяти.

Якщо бути лаконічним, то жодного позитиву нема. Правда, отримали відповідь з ПАТ “Львівгаз”, яка зачепила за живе усіх, хто познайомився з нею.

Отже, усе по черзі. Насамперед до Вашої уваги фрагмент відповіді, власне її початок: «З метою достовірності обліку та контролю за використанням природного газу споживачів газу Буського району з АГРС Оглядів було передано в Радехівську дільницю Червоноградського відділення ПАТ “Львівгаз».

Відповідь датована 20 березня 2019 року і підписана в.о. начальника клієнтського сервісу Ростикус  О.О. Читаємо далі: «Водночас зазначаємо, що у випадку потреби звернення абонентів по питаннях оплати, нарахування, газифікаціі чи реконструкції газової мережі…».

Знайомий текст, чи не так? Беремо в руки відповідь з ПАТ “Львівгаз”, отриману нами 12 травня 2017 року, підписану начальником клієнтського сервісу Цушко Р.О. Так і є! Пан Ростикус не спромігся сам скласти відповідь, тому, як істинний двійочник, “списав”  її у свого попередника на посаді! Звісно, що пану Цушку було легше: він придумував відповідь, щоб вона виглядала правдоподібною  (і це йому вдалося).

Панові Ростикусу випадало проаналізувати нашу скаргу, і на підставі неї компонувати свою відповідь. Але він обрав легший для себе спосіб – повністю  проігнорував нашу скаргу… Ні, не здригнулася рука п.Ростикуса, коли закінчував відповідь вкраденим та брехливим запевненням, що “дана реорганізація ніяким чином не впливає на споживачів вищезазначених населених пунктів”.

Логіка підказує: якщо б «дана реорганізація» була прийнятною для нас, то, очевидно, не було б самої скарги!

Даруйте, п. Ростикус, у Вас що – проблеми  з логікою, чи … зі совістю? Аби спекатися нашої скарги, поставити галочку, що відповідь надана, Ви надаєте явно брехливу відповідь, і тим самим дискредитуєте себе як держслужбовець і всю структуру ПАТ “Львівгаз”. Чи Ви хочете нас “заговорити”, в надії, що ми змиримось…

Що ж насправді виходить? Високопосадовцям байдуже, що процедура передачі газової мережі була незаконною; що якість нашого життя значно погіршилась; що, зрештою, у нас нема жодного транспортного зв`язку з Радеховим.

Ні, не позбулися нинішні високі чини рудиментів комуністичного минулого, коли людей мали “за ніщо”, і лише керувалися комуністичними забаганками. І як маємо ми, жителі шести сіл, жити з цим і надалі та переконувати самих себе в тому, що ми приречені жертовно терпіти незручності лише тому, щоб “КОНТРОЛЬ ТА ОБЛІК ГАЗУ БУВ ДОСТОВІРНИЙ”.

В іншому разі він (облік та контроль) буде не достовірний, порушений,  коли нас обслуговуватиме Буська газова служба? Власне, у цьому нас хочуть переконати…

Скажіть, шановні, на яких “простачків” розрахована ця відповідь?

Важко повірити, що службовці обласного рівня уникають надати конкретну відповідь, на підставі якого розпорядження, з ким була узгоджена ця “оборудка” по відбиранню газової мережі.

Мабуть, недарма усе робилось у повній секретності:  зайшли  в село немов окупанти і першого зустрічного ошелешили: – Забираємо вашу газову систему…

До слова, одночасно із пересиланням скарги в ПАТ “Львівгаз”, ми звернулися у департамент дорожнього господарства Львівської ОДА з тим, щоб бодай на перших порах нас забезпечили транспортом до Радехова, адже це цілих 50 км! І що Ви думаєте, шановні? Отримали відповідь, поки що телефоном, що всі автобуси лопатинського напряму… йдуть через Радехів! Це і Львів – Броди № 520, це Львів – Гута, Львів – Сморжів і т. і .

Скажіть, шановні читачі, що за невігласи позахоплювали нині чиновницькі крісла, які не вміють подивитися на мапу області, які крадуть чужі відповіді, і видають їх за свої …

До речі, підозрюємо, що ця незаконна крадіжка-передача нашої газової мережі сталася насамперед із цілковитої солідарності чиновників Буської РДА із чиновницькою раттю ПАТ “Львівгаз”.  Тому-то мовчать високопосадовці Буської РДА, хоча “газову скаргу” ми надіслали і їм.

БЕЗДІЯТИ  І  МОВЧАТИ – це усталений ритм «роботи» нашого чиновництва!  Нема транспорту до Радехова, добитися його – це клопіт самих людей, дотепер “дусяться” люди в гутянській маршрутці – це нормально. Мешканці Лісового ходять пішки 4 км до траси – це їх проблеми…

Ми давали слушну пропозицію: залучити один-єдиний рейс в день автобуса Буськ-Красне до перевезення людей в нашому напрямі – нас не почули…

Це ж треба ХОТІТИ щось зробити корисне для людей, наполегливо шукати перевізників, відкривати нові маршрути, щодня і щохвилини відстоювати кожного жителя району.  А можна гратися у мовчанку – так  чинять наші чиновники, і їм це дуже добре вдається.

Як саме нині мала б діяти Буська РДА стосовно нашої проблеми? Розуміючи, що стовідсоткова правда на нашому боці, звернутися із петицією у ПАТ “Львівгаз” і опротестувати цю, так звану, реорганізацію. У разі відмови, надати нам правника, щоб відстояти наші інтереси в суді. Але цього НЕ БУДЕ, бо НЕ БУДЕ…

   Шановні чиновники! Визнайте, що ми багато разів зверталися до Вас, бо були на те вагомі причини. Чого лише вартувала «епопея» з лікарем в амбулаторії – лікарі-невидимки отримували зарплатню, а ми їздили до Буська. Два роки у нас тривала “транспортна блокада”.  Але, на жаль,  жодного разу ми не отримали не те, що підтримки, але й відповіді. Наші проблеми – це  віддзеркалення Вашої байдужості. 

   Просимо почути нас бодай тепер. Погодьтесь, що поїхати в свій район “втрясти” газове питання – це  нормально, їхати зумисне в чужий район – з цим змиритися важко. Якщо не відстоїмо себе тепер, то, допоки існуватиме Топорів, – людям  доведеться їздити в Радехів.  Це для нас неприйнятно!

  P.S. Просимо поширити наше звернення та очікуємо на слушні поради небайдужих людей, як маємо довести свою правоту. Будемо вдячні.