Головна Листи На Радехівщині відкрили дві новозбудовані амбулаторії

На Радехівщині відкрили дві новозбудовані амбулаторії

Амбулаторії групової практики, а також монопрактики відчинили свої двері сьогодні, 12 лютого, для мешканців Радехівщини.

Ці дві амбулаторії є одними з 43-х амбулаторій сімейної медицини у сільській місцевості, будівництво яких відбувається у Львівській області.

Для  кожної із цих амбулаторій закуплено службовий автотранспорт Renault Duster. Окрім того, закупили 67 автомобілів для існуючих амбулаторій.

Відтак, завдяки відкриттю медичних закладів у с. Бишів та с. Вузлове разом якісними послугами охоплять майже 6 тисяч мешканців 11 сіл: с.Вузлове, с.Раковище, с.Бабичі, с.Шайноги, с.Нестаничі, с.Бишів, с.Розжалів, с.Андріївка, с.Торки, с.Ордів, с.Забава.

Кожен із відкритих медичних закладів оснащено медичним обладнанням.

«Медзаклад у с. Бишові коштував державі та громаді 6 мільйонів сто тисяч гривень. У с. Вузлове – 6 млн двісті тисяч гривень. Ці кошти – субвенція з державного бюджету місцевому бюджету, а також співфінансування з місцевого бюджету», – наголошує Юрій Холод.

Зазначимо, що управління капітального будівництва облдержадміністрації оголосило тендер на закупівлю 159 автомобілів для існуючих амбулаторій.

прес-служба Львівської ОДА