Головна Листи Три мешканці Львівщини, у яких раніше діагностували коронавірус, спровокований штамом «Дельта» виписані...

Три мешканці Львівщини, у яких раніше діагностували коронавірус, спровокований штамом «Дельта» виписані на амбулаторне лікування

Три мешканці Львівщини, у яких раніше діагностували коронавірус, спровокований штамом «Дельта» виписані на амбулаторне лікування. Про це на брифінгу щодо епідситуації в області розповів Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

«Ще три зразки позитивних ПЛР-тестів мешканців Львівської області з підозрою на наявність «Дельти» перебувають на дослідженні у Центрі громадського здоров’я міста Києва. Це люди, які приїхали з Росії та Великої Британії, де фіксують найбільше випадків захворювання з новим штамом», – додав Орест Чемерис.
Він також зазначив, що на Львівщині активно триває вакцинальна кампанія. Щеплення отримали майже 340 тисяч осіб, з них 124 303 – другу дозу.
«Нагадую, що ви можете прийти до центрів вакцинації для отримання щеплення або звернутися до сімейного лікаря та вакцинуватися у пунктах щеплення. Адже ми маємо бути максимально готовими до зростання захворюваності, яке прогнозується на початок осені», – розповів очільник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.
Зазначимо, як повідомляв раніше Головний санітарний лікар України Ігор Кузін, в Україні зафіксували 17 випадків зараження штамом «Дельта», зокрема, 7 випадків виявили у Закарпатській області, 7 – м. Київ, 3 – Львівська область.