Головна Листи У Красному простоювання вантажних потягів на переїзді може загрожувати життю людей

У Красному простоювання вантажних потягів на переїзді може загрожувати життю людей

Мешканці селища Красне останнім часом все частіше скаржаться на перекриття вантажними вагонами залізничного переїзду по вулиці Грушевського, через що рух транспорту паралізовано на більше двох годин.

Залізничний переїзд у Красному з вересня цього року почав інстерсивніше приймати вантажні потяги, які простоюють і вдень, і ночі до двох-трьох годин. Через це виникають труднощі: мешканці селища, які добираються на роботу до залізничного вокзалу та автостанції, запізнюються на потяги та автобуси, а «швидка» та пожежна машина може приїхати не вчасно на виклик, у іншу частину Красного, що може загрожувати життю і здоров’ю людини. Жодних попереджень, що залізничний пішохідний переїзд (в об’їзд залізничного вокзалу), буде перекриватись в певний час, завчасно ніде не оголошується.

Ми звернулись за коментарем в ПрАТ «Укрзалізниці», де нам відповіли, що спробують розібратись у ситуації. Як будуть розбиратись і які будуть вжиті заходи, – нам відмовились проінформувати.

На гарячу лінію ПрАТ «Укрзалізниці» звернувся із скаргою депутат обласної ради, мешканець Красного Петро Жукровський. Він запитує: «Скажіть, будь ласка, як має доїхати машина швидкої медичної допомоги чи пожежна машина по дорозі державного значення Т-18-06, коли на залізничному переїзді в смт Красне більше півтора години рух транспорту паралізовано вантажним поїздом?!»

Також мешканці Красного відмічають, що бачили неодноразово, як під час простоювання вантажних потягів, школярі пролізали під вагонами.