Головна Листи У селі Кам’янопіль на Пустомитівщині виявили ознаки самовільної забудови

У селі Кам’янопіль на Пустомитівщині виявили ознаки самовільної забудови

Про те, що на землях сільськогосподарського призначення, схоже, ведуть будівельні роботи, департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА повідомив житель села Кам’янопіль на Пустомитівщині. Місцевий активіст Микола Сернецький висловив підозру, що землі використовують не за призначенням, а це є порушенням чинного законодавства.

Зазначене у зверненні місце оглянули заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко разом з директором департаменту архітектури та розвитку містобудування Оленою Василько та начальник відділу містобудівної політики департаменту Віктор Ващук.

“Ділянка перебуває у власності фізичної особи і її цільове призначення – ведення особистого селянського господарства. У Мурованській сільраді, на наш запит, відповіли, що тут чистять меліоративний канал. Проте ми бачимо на місці, що знятий верхній шар родючого грунту, завезено купу піску і фундаментні блоки, справді ведуться підготовчі роботи до чогось. Це більше виглядає на використання не за цільовим призначенням. За результатами огляду ділянки у Кам’янополі, фахівці департаменту архітектури звернуться з офіційним листом до територіального органу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, який має повноваження реагувати на порушення у цій галузі та визначати міру покарання для порушника”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

З такими зверненнями до департаменту архітектури ЛОДА звертаються нерідко. Якщо на місці фахівці області застають розпочате будівництво, – передають справу в Інспекцію державного  архітектурно-будівельного контролю. Якщо будівництва ще нема – до управління Держгеокадастру в області. Останнє з 1 грудня перебуває у стані ліквідації. Проте замість нього, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020 № 1118 «Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» та наказу Держгеокадастру від 24.11.2020 р. № 504 «Про ліквідацію та утворення територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру», постануть відповідні територіальні органи Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

Оксана Буй, прес-служба ЛОДА.

У селі Кам’янопіль виявили ознаки самовільної забудови