Головна Листи У селі Ракобовти в останній шлях провели поліцейську Марію Цюпку

У селі Ракобовти в останній шлях провели поліцейську Марію Цюпку

606

Сьогодні, 20 березня, відбулась панахида та поховання дільничного офіцера поліції Буського відділення поліції старшого лейтенанта поліції Марії Цюпки.

У селі Ракобовти в останню путь провели поліцейську Марію ЦюпкуПоліцейська померла 19 березня внаслідок важкої хвороби. Її поховали на кладовищі у рідному селі Ракобовти. В останню путь Марію проводили рідні та близькі, а також товариші по службі.

Про це проінформували у Головному управлінні поліції у Львівській області.

«Від імені усієї великої родини поліції Львівщини я висловлюю глибокий сум з приводу важкої втрати – передчасної смерті нашої колеги. Усі, хто її знав, згадують Марію як життєрадісну та добру людину. Товариші по службі – як справжнього фахівця, Правоохоронця з великої літери, котра не мирилась з несправедливістю і старалась чим могла допомагати людям. Також висловлюю щирі співчуття родині та близьким Марії, особливо її дев’ятирічній донечці Вікторії – ми зробимо усе можливе щоб підтримати сім’ю нашої колеги у важку годину», – зазначив очільник поліції Львівщини Василь Віконський.

Марія Цюпка народилась у 1988 році та віддала більше десяти років службі в органах внутрішніх справ МВС та Національної поліції України. Працювала на посаді дільничного офіцера поліції Буського відділення поліції.
Померла 19 березня 2020 року внаслідок важкої хвороби.

Вічна пам’ять!