Головна Листи Заступниця голови Буської РДА тримає у готівці із чоловіком більше 100 тисяч...

Заступниця голови Буської РДА тримає у готівці із чоловіком більше 100 тисяч гривень

1000

У 2018 році заступниця голови Буської РДА Тетяна Сай задекларувала заробітну плату отриману за основним місцем роботи у розмірі  225 тис 159 грн та пенсію у розмірі 27 тис 830 грн. Чоловік чиновниці задекларував дохід від підприємницької діяльності у розмірі 171 тис 925 грн. Її син – 20 тис грн від підприємницької діяльності. Про це йдеться у її декларації про доходи за 2018 рік.

У власності чиновниці є житловий будинок площею 111,9 кв.м., та п’ять земельних ділянок у Буську –  площею 482 кв.м, 730 кв.м., 1000 кв.м., 590 кв.м, 100 кв.м., а також гараж площею 47 кв.м. У спільній власності має житловий будинок площею 84 кв.м. У власності чоловіка – житловий будинок площею 42,9 кв.м., земельна ділянка 20 тис кв.м. у селі Вербляни, земельна ділянка 100 кв.м та будівля насосної станції площею 5,1 кв.м.

Їздить Тетяна Сай на легковому автомобілі марки Volkswagen, моделі Jetta, 2008 року випуску.

Також на відмінно від поданої декларації у 2018 році, цього разу Тетяна Сай задекларувала також корпоративні права у розмірі 0,06% на юридичну особу ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “БУСЬКА ПМК-183” ( ТДВ “БУСЬКА ПМК-183”).

Окрім цього, Тетяна Сай тримає готівкою 50 тис грн, а її чоловік – 55 тис грн.

Нагадаємо, Тетяна Сай закінчила Тернопільську академію народного господарства, спеціальність-економіка підприємництва, кваліфікація-економіст-правознавець, 2007 році закінчила Львівський національний університет ім.Івана Франка, спеціальність-правознавство, кваліфікація-юрист.

Працювала вихователем Буського дитячого садка №3;, помічником вихователя Буського дитячого садка, нянею дитячого садка, економістом по контролю І категорії Державної податкової інспекції по Буському району, старшим державним податковим ревізором–інспектором відділу аудиту юридичних осіб Державної податкової інспекції по Буському району, державним податковим інспектором відділу справлення податків з юридичних осіб Державної податкової адміністрації по Буському районі, старшим державним податковим ревізором –інспектором сектору примусових стягнень Буського відділення Бродівської міжрайонної державної податкової інспекції, начальником відділу правового забезпечення Бродівської міжрайонної державної податкової інспекції, завідувачкою юридичного сектору Державної податкової інспекції у Буському районі, начальником Буського районного управління юстиції та приватним адвокатом.

З 1 лютого 2018 року працює заступником голови Буської РДА.