Головна Листи За фактами розкрадання лісових ресурсів слідчі поліції Львівщини відкрили більше 160 кримінальних...

За фактами розкрадання лісових ресурсів слідчі поліції Львівщини відкрили більше 160 кримінальних проваджень

Від початку року за фактами розкрадання та незаконного використання лісових ресурсів слідчі поліції Львівщини відкрили більше 160 кримінальних проваджень. Правоохоронці вилучили та передали на відповідальне зберігання близько 800 кубометрів незаконно зрубаної деревини цінних порід – дуба, бука, смереки, ялиці, сосни та інших.

Поліцейські Львівщини проводять комплексні відпрацювання щодо попередження розкрадання та незаконного використання лісових ресурсів, до яких також залучають військовослужбовців Національної Гвардії України.

Збережемо ліс – захистимо майбутнє наших дітей

Правоохоронці вилучили та передали на відповідальне зберігання близько 800 кубометрів незаконно зрубаної деревини, виявленої на території Бродівського, Буського, Городоцького, Дрогобицького, Жидачівського, Золочівського, Жовківського, Миколаївського, Перемишлянського, Радехівського, Самбірського, Сколівського, Сокальського, Старосамбірського, Стрийського, Турківського та Яворівського районів Львівщини, а також у Брюховецькому лісництві. Окрім того, поліцейські, перевіряли лісопильні об’єкти та транспортні засоби, якими перевозили лісопродукцію.

Збережемо ліс – захистимо майбутнє наших дітей

За фактами розкрадання та незаконного використання лісових ресурсів слідчі поліції Львівщини відкрили 162 кримінальних проваджень за ст.246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України, ст.185 (Крадіжка) КК України, ст.364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України та ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. У 27 кримінальних провадженнях слідчі завершили досудові розслідування, повідомили про підозру особам, причетним до скоєння правопорушень та передали обвинувальні акти на розгляд суду. В інших кримінальних провадженнях тривають досудові розслідування.

Збережемо ліс – захистимо майбутнє наших дітей

«Приємно відзначити, що керівництво Національної поліції України високо оцінило пророблену на Львівщині роботу. Результат є – і це не лише відкриті кримінальні провадження та вилучений незаконно зрубаний ліс. Це, в першу чергу, вдячність людей, які побачили, що з незаконними рубками ми ведемо безкомпромісну боротьбу. А ще – це збережені ліси, оскільки багато хто вже зрозумів, що на Львівщині не можна безкарно здійснювати незаконні порубки та в інший спосіб порушувати законодавство у цій сфері. Попереду багато роботи і ми продовжуватимемо те, що розпочали. Зберегти ліс – це значить, захистити майбутнє наших дітей», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський.

  Відділ комунікації поліції Львівської області