Головна Листи Мешканці села Балучин скаржаться на проблему з доїздом на роботу до Львова

Мешканці села Балучин скаржаться на проблему з доїздом на роботу до Львова

Сільський голова с.Балучин Григорій Цюман підняв питання доїзду жителів села з ранку на роботу до Львова. Справа в тому, що найшвидше маршрутка з села Балучин до Львова відправляється о 8 год. 30 хв. і до Львова прибуває о 10 год. Такий маршрут є досить пізнім. Люди не встигають на роботу. Від громади є пропозиція запровадити маршрут з Балучина на Львів хоча б о 7 год.15 хв. Про це йдеться у зверненні  до голови Львівської ОДА Олега Синютки щодо проблем в галузі пасажирських перевезень у Буському районі.   

  Звернулася також секретар сільської ради с.Полтва Алла Андріївна Яйко з зауваженням, що з даного села на Львів, чи хоча б до районного центру Буська немає жодного автобусу. Не зрозумілим є чи взагалі затверджувався хоча б якийсь маршрут, який пролягає через село Полтва?
   Виникла проблема ще з одним маршрутом. Ще з 31.03.2010 року був заключний договір №103-10 «Про організацію перевезень пасажирів  на автобусному маршруті загального користування». Паспорт автобусного маршруту регулярних перевезень №0201. Мова іде про маршрут №816 сполученням Львів АС 2 – Соколівка ч/з Топорів, Тур’є . На даний час, як стверджує депутат Буської районної ради Василь Горбач, цей маршрут не виконується. А для жителів сіл Горбачі, Лісове та п’яти хуторів (біля 400 жителів) –  це був єдиний маршрут. На даний час до найближчої діючої зупинки їм доводиться йти пішки біля 7 км. Раніше власники маршруту посилалися на погані дороги, але на даний час перший заступник голови Буської РДА Микола Ігорович Чучман прозвітував, що на даній дорозі проведений ремонт, а автобуси як не їздили, так і не їздять.
 Голову Львівської ОДА Олега Синютку просять належно відреагувати на дане звернення та посприяти у вирішенні поставлених питань.

/Буський медіа-портал/