Головна Освіта Бущан запрошують на навчання до Польщі

Бущан запрошують на навчання до Польщі

1020

Сьогодні до Буська завітав директор комплексу післягімназійних шкіл №1 імені священика кардинала Стефана Вишинського у Тарнобжегу, який провів зустріч з головою Буської районної ради Богданом Гловою, його заступником Романом Фурдою та учнями 9-11 класів.

За словами гостя, у цьому навчальному закладі навчаються діти з Буського та Золочівського районів. З України навчаються близько 100, а ще також є із Білорусії та Росії. Термін навчання складає від трьох до чотирьох років, залежно від вибраної спеціальності. Навчання безкоштовне. Оплачується лише харчування та гуртожиток.

Отож, навчають професій:

-технік обслуговування пасажирів авіаліній і морського транспорту, стюардесастюард (4 роки навчання);

  В технікумі готують до роботи в різних видах транспорту. Перевезення людей стає дедалі популярнішим і зростає попит на кваліфікованих фахівців. Ця професія для допитливих людей та для тих, хто любить приймати виклики .Навчання проводиться під наглядом офіцерів вищої школи повітряних сил в Дебліні. Крім того, підписано угоду про співпрацю між ZSP № 1 в Тарнобжегу і LOT Polish Airlines.

-технік інформатик /програміст (4 роки навчання);

Технік інформатик є фаворитом на польському і європейському ринку праці. Освіта в цьому напрямку надає можливість працювати в компанії з ІТ – сектора, великих корпорацій, а також в їх власних прибуткових видів діяльності. У процесі навчання учень матиме доступ до сучасних комп’ютерних програм в добре облаштованому класі. Наші учні проходять професійне навчання у Ріміні – Італія, Малага – Іспанія…

-технік перукар (4 роки навчання);

Професія для всіх тих молодих людей, які спритні, творчі, які цінують незалежність, в кого є почуття краси і естетики, молодь вчиться виконувати різні процедури, професійні укладки волосся та фарбування волосся. Вони навчаються, як вміло керувати командою і що дуже важливо в професії перукаря основам спілкування з клієнтами. І все це під наглядом професіоналів і фахівців в цій області, тому що варто вчитися у кращих.

-технік харчування та гастрономі (4 роки навчання);

  Технологія харчування, навички пов’язані з плануванням і організацією харчування в закладах громадського харчування і сім’ї. Учні вчаться організувати підприємства громадського харчування, побутові, майстерно приготовані страви відповідно до принципів здорового харчування, естетичних додатків і їх правильної обробки. Вони набувають навичок активної поведінки на ринку, ведення власного бізнесу, підготовки бізнес – плану і т.д.

-технік продажу і дистрибуції (4 роки навчання);

Наша школа має комп’ютерні класи, облаштовані програмним забезпечення для роботи торгової компанії. Учні вивчають принципи обробки економічних програм. У нас є добре обладнаний клас моделювання для проведення роздрібних продажів і оптової торгівлі. Під час навчання учні отримує 4 – тижневий досвід роботи в обраному ним закладі праці. Ми беремо участь у проектах ЄС, в яких учні проходять іноземну практику.

-технік обслуги туристичної (4 роки навчання);

Технік обслуги туристичної є сучасною професією, надають можливість самореалізації, що дозволяє поєднувати хобі і пригоди з роботою. Випускники даної професії високо цінуються роботодавцями, які потребують хороших та освічених працівників і хочуть адаптуватися до змін в туризмі. А також учні мають можливість проходити практику в рамках угоди про партнерство між школою і польським Baltic Shipping Co. Polferries в Колобжегу, пасажирських поромів Baltivia, CRACOVIA, портів Гданська(Польщі ) і Стокгольму (Швеції).

-ліцей дипломатії (3 роки навчання);

  Під час навчання в ліцеї учнів навчатимуть культури поведінки на дипломатичних зустрічах(риторики голосу, публічні виступи, культури танцю), правил етикету. Після закінчення навчання у нашій школі можуть продовжити навчання у престижних ВНЗ Європи.

-технік організації реклами з елементами комп’ютерної графіки (4 роки навчання);

Організація реклами дуже цікава і перспективна професія. В результаті соціально-економічних змін і розширення ринків збільшився попит на рекламу.   Організація реклами – це проведення аналізу маркетингу відповідального за збір інформації необхідної для виконання завдань реклами, готує висновки з дослідження ринку програм, залучення клієнтів до співпраці з компанією, яка бере участь в торгових переговорах, представляє рекламні послуги. Випускники цієї спеціальності завжди в пошуках роботодавців, які цінують добре освічений персонал. Молодь цієї школи має можливість проходження курсів на пасажирських промах, які курсують: Гданськ (Польща) – Стокгольм (Швеція), після чого отримує сертифікат, який надає змогу офіційного працевлаштування на промах (за відповідною європейською платою).

Школа бере участь в Європейських проектах, які надають змогу відбування практики в Іспанії (Малага), Італії (Ріміні)…

   Учням надається гуртожиток

У вільний час учні мають можливість користуватись у:

– тренажерному та спортивному залів;

– басейну;

– спортивного майданчика.

Школа організовує курси вивчення польської мови в липні.

Додаткова інформація на сторінці школи
www.zsp1.tarnobrzeg.pl

Або за телефоном +38(093)75-91-959.