Головна Освіта У Чанизьку школу завітав срібний призер параолімпійських ігор у Лондоні Антон Дацко

У Чанизьку школу завітав срібний призер параолімпійських ігор у Лондоні Антон Дацко

Останній день зими у Чанизькій ЗОШ І-ІІ ст. для учнів та вчителів запам’ятається надовго, адже нечасто відбувається така зустріч! До нашої школи завітав Заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України, бронзовий призер Чемпіонату Європи, чемпіон світу 2011 року (перерахувати його всі заслуги дуже складно!), срібний призер параолімпійських ігор у Лондоні, гордість України та нашого району АНТОН ДАЦКО.

У дружній, невимушеній обста­новці відбулася розмова між фех­ту­вальником та учнями. Пи­тан­ня до нього звучали зі всіх ку­точків зали: Як тренувався? Як став чемпіоном? Як навчався в шко­лі? Який предмет був улюб­ле­ним у школі? Коли здобув першу нагороду і які плани на майбутнє?…

А як раділи учні, коли чемпіон світу дозволив їм роздивитися і навіть приміряти  частину на­город, а потім ще й сфотогра­фуватися! Кожному на згадку подарував календарик зі своїм зображенням та автографом.

Повною несподіванкою було і те, що учениця 8 класу Юлія Войтович, почувши про улюбле­ний предмет спортовця, запро­сила його на урок біології і … Антон погодився!

Уроків доводилось в житті проводити дуже багато, але в при­сутності такого поважного гостя – ще ніколи! Учні 8 класу хви­лювались, не хотіли осоро­ми­тись перед чемпіоном та депу­татами районної ради І.Іва­ськівим та С.Бондаренком, які супрово­джу­вали його. Споді­ваюсь, урок сподобався, адже учні готували презентації про змій, черепах, крокодилів. Гості так захопились розповідями школярів (Б.Вовка, Т.Соснов­ської, В.Сосновської, Ю.Войто­вич), що й самі задавали пи­тання, а потім навіть і оціню­вали знання учнів.

На прощання зробили спіль­ну фотографію та запросили ще раз у гості спортивну гор­дість Бущини.

Хай Бог посилає Вам, Антоне, здоров’я, наснаги, здійснення мрій, а саме головне, – щоб Ви не зупинились на досягнутому і йшли тільки ВПЕРЕД!

 

Галина Покотицька,

заступник директора з НВР, вчитель біології