Головна Освіта Для дітей та молоді з інвалідністю на Львівщині організували літню арт-терапевтичну майстерню

Для дітей та молоді з інвалідністю на Львівщині організували літню арт-терапевтичну майстерню

Для 20 дітей та молодих людей з особливими потребами з 11 районів області та м. Дрогобич з різними нозологіями та 20 батьків дітей, які потребують супроводу, організували заходи.

Про це інформують у департаменті з питань соціального захисту населення Львівської ОДА. Заходи реалізують в межах обласного конкурсу мікропроектів для інститутів громадянського суспільства.

Відтак, в межах проекту відбулася «Літня арт-терапевтична майстерня» для дітей, молоді з інвалідністю та членів їх сімей. Під час заходу діти та молодь мали змогу пропрацювати свої проблеми із залученими арт-терапевтами через групові та індивідуальні заняття.

Також провели консультаційні тренінги для членів сімей та фахівців, які надали можливість здобути нові знання та навички з питань інвалідності та роботи з вадами психофізичного розвитку, самооцінки особливих дітей та реалізації як повноцінних членів суспільства через оволодіння арт-терапевтичним методами.

Окрім цього, відбулись індивідуальні заняття, ігри, консультації, майстер-класи та тренінги з арт-терапії, а саме ізо-терапія, казкотерапія, музикотерапія, піскотерапія, фелт-терапія тощо. Як розповідають у департаменті, такі заходи сприяють розвитку творчої уяви дітей та молоді з особливими по­требами, пізнавальної ді­яльності, стабілізації та розвиткові емоційної сфери, збагачує уяву дітей та молоді з різними нозологіями (аутизм, ДЦП, синдром Дауна, затримкою психічного, психофізичного, психомовного розвитку).

Зазначимо, що обласний конкурс проектів відбувається в рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки.