Головна Освіта Школі в Ожидові цьогоріч виповнюється 50 років

Школі в Ожидові цьогоріч виповнюється 50 років

В Буському районі розпочався новий навчальний рік. Першими вирушили в захоплюючу подорож Країною Знань учні Ожидівської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів.

Саме сьогодні, 1 вересня, цей навчальний заклад відзначає ювілейну дату – 50 років з часу заснування.

Привітати школу з ювілеєм, учнівський та педагогічний колективи з початком нового етапу шкільного життя прибули на урочистості голова райдержадміністрації Петро Мороз, його заступник Тетяна Сай, начальник відділу освіти РДА Галина Олійник, численні батьки, випускники різних років, ветерани освітянської ниви.
«Щиро вітаю усіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації», – сказав очільник району Петро Мороз, звертаючись до присутніх учасників урочистостей.

«Сьогодні двічі свято, адже 50-річний ювілей школи – це не тільки стіни закладу, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це тисячі випускників і теперішніх учнів, це ті педагоги, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки.

Я вітаю кожного з Вас з цією знаковою датою. Бажаю мирного неба, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів», – зазначив голова РДА.
В дарунок школі Петро Мороз передав сучасний мультимедійний проектор.

Голова РДА Петро Мороз побував на Святі першого дзвоника в Ожидівській ЗОШ, якій цьогоріч виповнюється 50 років

Голова РДА Петро Мороз побував на Святі першого дзвоника в Ожидівській ЗОШ, якій цьогоріч виповнюється 50 років