Головна Освіта Львів за безпеку дорожнього руху. А ви?

Львів за безпеку дорожнього руху. А ви?

Флешмоб з такою назвою провели учні Львівської української гуманітарної гімназії імені Олени Степанів спільно з працівниками ювенальної поліції Львівщини на площі перед цирком на вулиці Городоцькій у Львові.

Учні 5-7 класів, одягнені в одяг із світлоповертаючими елементами, підготували міні-виставу та, тримаючи власноруч виготовлені плакати, закликали всіх учасників дорожнього руху ретельно дотримуватись правил безпечної поведінки на дорогах.

«Сьогодні ми звертаємось до усіх міст України із закликом приєднатись до нас -повторити, нагадати собі й своїм дітям, учням, Правила дорожнього руху України. Настає найнебезпечніша пора року – зима і ми повинні щодня нагадувати дітям, що життя – це найбільший подарунок, який нам даний і ми повинні його берегти», – наголосила директор гімназії Лариса Василишин.

Начальник сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Львівській області майор поліції Віктор Новачук зазначив, що такі акції дуже потрібні, особливо напередодні осінніх канікул.

«Якщо подивитись на статистику ДТП за останній період, дійсно можна відзначити, що учасники дорожнього руху – водії, мотоциклісти, велосипедисти та й пішоходи часто нехтують елементарними правилами безпеки, забуваючи, що вони в дійсності «написані кров’ю». Я сподіваюсь, що цей флешмоб приверне увагу до безпеки на дорогах насамперед дітей та їх батьків і, можливо, навіть знайдуться послідовники цього руху», – розповів Віктор Новачук.

Загалом від початку року на Львівщині сталося 118 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, у яких 4 неповнолітніх загинуло, ще 136 травмовано.

Відділ комунікації поліції Львівської області