Головна Освіта На Бущині дитячий будинок «Добре серце» відзначив 20-річчя

На Бущині дитячий будинок «Добре серце» відзначив 20-річчя

Сьогодні в цьому закладі на повному державному забезпечені перебуває 36 дітей – сироти, напівсироти, з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також діти, батьки яких позбавлені батьківських прав. За словами директора закладу Володимира Пристача, за останні роки дитячий будинок отримав нове життя: покращено стан приміщення, капітально відремонтовані душові, створені затишні зони відпочинку, відремонтовані спальні кімнати, збудовано спортивний майданчик.

Привітати педагогів та вихованців з 20 річчим ювілеєю закладу завітали поважні гості: голова Буської районної ради Богдан Глова, заступник голови РДА Тетяна Сай, начальник відділу освіти Галина Олійник, голова Львівської ТО РПЛ Микола Іщук, вихованці та благодійники.

Голова Буської районної ради Богдан Глова разом із заступником голови райдержадміністрації Тетяною Сай передали закладу сучасний плазмовий великий телевізор, який був придбаний за рахунок районного бюджету.

У вітальному слові Богдан Глова окреслив проекти, які були профінансовані за останні роки з бюджетів різних рівнів, зокрема з районного обласного та державного бюджетів щодо покращення умов перебування дітей в будинку «Добре серце».

Привітав вчителів і працівників закладу голова Львівської ТО РПЛ Микола Іщук, який відзначив, що протягом 20-років понад 350 дітей отримали путівку в доросле життя, гідне виховання і якісну освіту, стали свідомими громадянами України.