Головна Освіта На Бущині створили три опорні школи

На Бущині створили три опорні школи

Про роботу, виконану упродовж 2016-2018 років прозвітував голова Буської районної державної адміністрації Петро Мороз. Участь у звіті взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Все, що було зроблено в районі за останні три роки – це праця багатьох людей. І треба твердо пам’ятати, що кошти, які ми вклали в розвиток освіти, культури, медицини та спорту, на перспективу, щоб люди відчули, що не даремно стояли на Майдані і сьогодні боронять нашу землю на східних теренах України», – зазначив Петро Мороз.

Відтак, голова Буської РДА повідомив присутніх про створення на території району трьох загальноосвітніх опорних шкіл. Це – Буська ЗОШ I-III ступенів №1 у м. Буськ, Красненська ЗОШ I-III ступенів №1 у смт Красне, а також Олеська ЗОШ I-III ступенів у смт Олесько.

За його словами, вкладення у Буську ЗОШ I-III ступенів №1 у період з 2016 по 2018 роки загалом становило 28,7 мільйона гривень.

На Красненську ЗОШ I-III ступенів №1 упродовж чотирьох років скерували фінансовий ресурс у сумі 2,3 млн гривень. 1,2 млн гривень скерували на Олеську ЗОШ I-III ступенів.
Зазначимо, що за ці кошти в опорних школах створили комп’ютерні класи, закупили інтерактивні дошки, встановили інтерактивний комплект, а також обладнали лінгафонний кабінет.

Окрім того, у серпні 2018 року на базі Буської гімназії-інтернату урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр, де надають психолого-педагогічну підтримку дітям з особливими потребами.

На ремонт скерували 300 000 гривень із районного бюджету, на корекційно-розвиткові заняття – 275 000 гривень із державного бюджету та на обладнання – 250 000 гривень із державного бюджету.