Головна Освіта На пробне ЗНО-2019 можна зареєструватися із 8 січня

На пробне ЗНО-2019 можна зареєструватися із 8 січня

Цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Як і в минулі роки, за запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.

«Випускники 2018 року при здачі документів у вищі навчальні заклади зможуть скористатися своїми результатми ЗНО. Процедури ЗНО мінятись не будуть, тому на Львівщині уже триває робота для організації правильногоі вдалого проведення ЗНО», – розповіла директор департаменту освіти та науки Любомира Мандзій.

Зареєструватись на пробне оцінювання можна буде уже із 8 січня, а проходитиме пробне тестування 16 березня із української мови та літератури, 23 березня – англійська, іспанська, німецька, французька мови, математика, історія України, фізика, біологія та хімія.