Головна Освіта Національна академія сухопутних військ здобула Гран-прі за результатами авторитетних виставок вітчизняних та...

Національна академія сухопутних військ здобула Гран-прі за результатами авторитетних виставок вітчизняних та закордонних навчальних закладів

Днями у столиці України завершилась IХ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та VІІ міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu», організатором яких є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України й Національної академії педагогічних наук України.

Цьогоріч у роботі заходу взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу, зокрема з Польщі, Німеччини, США, Болгарії, Чехії, Латвії, Молдови, Грузії, Словаччини, Китаю, Іспанії, Канади. Щоб презентувати свій навчальний заклад, вкотре долучились до цих заходів й офіцери та вихованці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Формат виставок передбачає проведення науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів та інших заходів, які покликані продемонструвати різні навчальні заклади потенційним вступникам та експертам з питань освіти. Окрім того, практично всі дискусії та презентації відбуваються за участю провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», педагогів-практиків, представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Традиційно, в рамках проведення виставок, відзначають переможців рейтингових виставкових конкурсів із врученням Гран-Прі, медалей різного ґатунку, а також сертифікатів якості наукових публікацій відповідно до показників міжнародної наукометричної бази даних «Scopus».

Цього року Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного отримала Гран-прі у номінації «Лідер вищої освіти України» з врученням диплому та іменного кубку.

У номінаціях «Розробка та використання інноваційних методик змішаного навчання» та «Впровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення освітнього процесу» військовий виш виборов золоті медалі. Окрім цього, за результатами оцінювання якості оформлення стенду та відеопрезентації вищого військового навчального закладу була нагороджена дипломами та грамотами.