Головна Освіта У Буській дитячій бібліотеці для читачів молодшого шкільного віку було обладнано книжкову...

У Буській дитячій бібліотеці для читачів молодшого шкільного віку було обладнано книжкову виставку «Дивосвіт книги»

Упродовж десяти днів – з 15 до 26 жовтня у бібліотеках області проходили дні української книги. Завданням бібліотекарів було донести до широкого читацького загалу відомості про найновіші книжкові надходження, ознайомити читачів з творчістю сучасних українських письменників, провести голосні читання найцікавіших творів та організувати літературні зустрічі.

З цієї нагоди у Буській дитячій бібліотеці для читачів молодшого шкільного віку було обладнано книжкову виставку «Дивосвіт книги», на якій були представлені твори українських класиків та сучасних письменників. Бібліотекар Надія Островська із школярами 3-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст.№2 провела літературне турне «Нас книгосвіт дивує і манить». Під час заходу діти слухали оповідання із книги Дори Корній про гордовитий соняшник, оповідання Михайла Слабошпицького «Яблуко», ознайомилися з пригодами хлопчика Захарка з твору Олени Лободи «Цукерки на сніданок». Але найцікавішим для дітей стала книга Сашка Дерманського «День народження привида». Кожне оповідання з цієї книги – це окрема неповторна історія – химерна, розбишацька, страшненька, повчальна, добра і неодмінно весела. Оздобила ці неймовірні історії в оригінальній акварельній техніці по тонкому шовку дитяча художниця Любка Франко. Не оминули увагою бібліотекарі також і твори метра дитячої літератури – Всеволода Нестайка. Дітей зацікавила його книга «Дивовижні пригоди в лісовій школі», де головними героями є звірятка з неймовірними іменами, котрі потрапляють в цікаві, а часом й кумедні історії, тому не можуть не захоплювати юних читачів та їхніх батьків. Кожен твір змушує читача замислитись як над вчинками літературних героїв, так і над своїми власними.
Для читачів 6-их класів ЗОШ №2 були проведені презентації книжок із серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей». Це книги серії мотивуючих біографій найуспішніших людей. Головні герої – видатні особистості, які досягли великих результатів завдяки наполегливій праці і невичерпній вірі в свої сили. З розповіді заступника директора Буської ЦБС Галини Гораль присутні дізналися про секрет успіху відомої кутюр’є Коко Шанель, творця перших комп’ютерів, засновника Apple Стіва Джобса, електротехніка, винахідника різноманітних електричних пристроїв Нікола Тесли та одного з найвидатніших науковці ХХ століття в галузі фізики, творця теорії відносності Альберта Ейншейна. Книги про складні життєві долі відомих людей світу в доступній та захопливій формі написали Ольга Опанасенко, Марія Сердюк та Юлія Потерянко.
Популяризуючи книги цих авторів, бібліотекарі намагались показати читачеві як можна досягати цілей, долати труднощі, йти до кінця та твердо вірити у свій успіх. Доречними для усвідомлення людиною свого призначення на землі будуть слова Коко Шанель «Усе в наших руках, саме тому їх не можна опускати» або ж «Ми тут заради того, щоби зробити свій внесок у Всесвіт. Інакше навіщо ми тут?»
У читальному залі бібліотеки експонувалась книжкова виставка «Родзинки книжкового сезону». на якій представлені кращі книги сучасних українських авторів.
Бібліотекарі вдячні класним керівникам Надії Квасниці та Ользі Миляновській за співпрацю, що сприяє залученню дітей до бібліотеки.

Нас книгосвіт дивує і манить