Головна Освіта Школярі Бущини відвідали Львів

Школярі Бущини відвідали Львів

На минулому тижні, 18 жовтня, у прекрасний період осінніх вакацій, діти з 5-6 класу Побужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів мали чудову нагоду відійти від шкільної рутини та здійснити поїздку до Львова під керівництвом класних керівників Дацків Надії Степанівни та Купльовської Оксани Василівни.

Розповісти історію Львова люб’язно згодилась колишня випускниця Побужанської ЗОШ. Діти  побачили стару центральну частину міста, звідки зароджуються витоки його розбудови, розглянули оточуючі будинки та храми котрі прикрашають Львів та створюють особливий архітектурний ансамбль, відвідали музеї. Родзинкою екскурсійної програми став перегляд нового українського фентезі «Сторожова застава», а також гастрономічний туризм торговим центром «Форум», де учні повністю дали волю своїм смаковим вподобанням. Результатом мандрівки став хороший настрій, маса вражень, що закарбувались у великій кількості світлин учнів та тепер прикрашають їхні сторінки соцмереж.

Дякуємо особливій вчительській праці за бажання брати на себе відповідальність та організувати дітям поїздку, котра є так само важливою частинкою особистісного розвитку кожної дитини і формування світогляду, адже не лише з просиджування за партою складається наша наука.