Головна Освіта Нові плани освітян Бущини

Нові плани освітян Бущини

3011

2 лютого 2017 року на базі НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія-інтернат ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» відбулася планова нарада керівників ЗНЗ району.
Начальник відділу освіти Буської РДА Глуховецький Б.Л. ознайомив присутніх із завданням навчальних закладів на 2017 рік та фінансуванням освітньої галузі.
Учасники наради обговорили питання організації гарячого харчування учнів, участі шкіл у мікропроектах, результативності співпраці шкіл з органами місцевого самоврядування.
Завідувач РІМЦ Максим Г.С. довела до відома керівників особливості проведення ЗНО та ДПА у 2017 році та організації роботи пунктів реєстрації.
Методисти РІМЦ Гарбіч Л.І. та Ціхоцький Л.Л. представили матеріали вивчення стану викладання та рівень навчальних досягнень учнів початкової та старшої шкіл з фізичного виховання у школах м.Буська .
Перед учасниками наради виступила педіатр Грабар В.І., заступник головного лікаря ЦРЛ, яка ознайомила з результатами щорічного медогляду школярів ЗНЗ району, заходами профілактики грипу, кишкових інфекцій, наслідками нехтування щепленнями та недотримання вимог особистої гігієни.