Головна Освіта Про особливості ЗНО-2015

Про особливості ЗНО-2015

 Проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році,  має свої особливості.

  Так, для цьогорічних випускників шкіл державна підсумкова атестації з української мови і літератури  буде відбуватися у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Новацією є і те, що завдання сертифікаційних робіт  з української мови і літератури та математики є базового і поглибленого рівня. Учасники ЗНО  при реєстрації самостійно обрали рівень сертифікаційної роботи з цих дисциплін. На сьогодні триває підготовка процедур проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року.
   У Буському районі 24 квітня будуть працювати два пункти тестування: на  базі НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка», в якому будуть проходити тестування 144 учасники та Красненській ЗОШ І – ІІІ ст. №1 –95 учасників.
   Запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 24 квітня 2015 року випускники шкіл району самостійно роздруковують зі своєї інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому. У 2015 році запрошення-перепустки не будуть надіслані поштою.

     На виконання протоколу наради від 17 квітня 2015 року  у заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Підлісного Ю. Т., випускники шкіл будуть перевозитись до пунктів тестування автобусами «Школярик», які  будуть забезпечені логотипом «ЗНО».
   Керівників закладів освіти зобов'язано  провести з учнями  цільові інструктажі з  техніки безпеки та  закріпити  відповідальних з числа педагогів за життя та безпеку учнів на час їх перевезення до пунктів тестування. Якщо батьки або особи, які їх заміняють, подадуть заяву до закладу освіти, що вони бажають особисто здійснити підвезення своїх дітей до пунктів тестування, то і вся відповідальність за життя і безпеку дітей покладається на них самих.
Важливо! Кожен учасник ЗНО повинен прибути до пункту тестування з  паспортом та сертифікатом. При відсутності одного з цих документів учасник не  буде допущений до  пункту тестування і відповідно не складе державної підсумкової атестації з української мови та літератури.
Богдан Глуховецький, 
керівник відділу освіти