Головна Освіта Олександр Ганущин привітав студентів Львівського національного університету імені Івана Франка

Олександр Ганущин привітав студентів Львівського національного університету імені Івана Франка

З нагоди початку нового навчального року, 1 вересня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка на площі біля пам’ятника Івану Франкові відбулась урочиста академія.

Привітали студентів ректор, проректори та декани факультетів, очільники області та міста, колишні випускники Університету.

«Від імені депутатського корпусу обласної ради щиро вітаю Вас, студентів, зі вступом до одного з провідних, без сумніву, вузів України. Бажаю сили та наснаги до навчання, здобуття обраних професій, щоб в подальшому працювати на розвиток та благо нашої держави, поповнюючи ряди висококваліфікованих спеціалістів різного спектру. Цікавих років навчання та незабутнього студентського життя!», – зазначив під час виступу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Після виголошення Присяги Студента Львівського національного університету імені Івана Франка ректор вручив залікові книжки студентам першого курсу – представникам факультетів і коледжів Університету.

Також присутні хвилиною мовчання згадали та пом`янули студентів та випускників Франкового університету, які загинули під час подій на Євромайдані та захищаючи Україну на східних кордонах.