Головна Освіта Олександр Зімба – гість буських школярів

Олександр Зімба – гість буських школярів

787

7 листопада гостем у молодших школярів Буської ЗОШ №2 та Буської гімназії ім.Є.Петрушевича був відомий львівський письменник, улюбленець дітлахів, казкар, заслужений тренер України, майстер спорту – Олександр Зімба.

Олександр Іванович відвідав Бущину вдруге. Отож діти вже були ознайомлені з його творчістю, оскільки його книгами укомплектовані більшість бібліотек району. У творчому доробку письменника 25 віршованих історій про чудернацькі пригоди песика Бровка та котика Мурчика. А сьогодні він також презентував дітям і серію коміксів , де головними героями є ці улюбленці малечі. Книги Олександра Зімби приваблюють дітей яскравим поліграфічним оформленням, вишуканою літературною мовою. Герої казок успішно долають життєві перешкоди і своїми вчинками доводять, що тільки справжня дружба перемагає усілякі негаразди.

Приємний сюрприз для Олександра Івановича приготували маленькі гімназисти. Класний керівник 1-го догімназійного Галина Чеховська разом із своїми вихованцями доклалася до створення цікавого незвичайного плаката, де діти за допомогою олівця та пензля відобразили своє бачення творів автора. А диплом «Найдобріший казкар та спортсмен року», виданий дитячою кваліфікаційною комісією гімназії, підтверджує, що пан Олександр вивчив на відмінно наступні предмети: створення казок, легка атлетика, допомога вчителям НУШ від «Майстерні казок».

Присутні з великою охотою придбали книжки автора та отримали від нього автографи. Олександр Іванович дотримується мудрого креда: «Не тільки словом, але й ділом!». Втілюючи у життя цей принцип, він для кожної бібліотеки подарував комплекти своїх творів. Працівники районної бібліотеки для дітей щиро дякують керівникам та вчителям шкіл за допомогу в організації та проведенні зустрічі, а Олександру Івановичу зичать нових творчих успіхів.

Галина Гораль, заст. директора Буської ЦБС по роботі з дітьми

Олександр Зімба - гість буських школярівОлександр Зімба - гість буських школярів