Головна Освіта Організації громадянського суспільства Львівщини навчатимуть інструментам сторітеллінгу

Організації громадянського суспільства Львівщини навчатимуть інструментам сторітеллінгу

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації запрошує представників організацій громадянського суспільства взяти участь в одноденному інтенсиві «Сторітеллінг: відкрий для себе мистецтво розповіді». Його проведуть 3 листопада.

Як пояснюють організатори  заходу, сторітеллінг – це мистецтво захоплюючої розповіді, що використовується з метою впливу на емоційну, мотиваційну, когнітивну сфери слухача та є хорошим способом мотивації. Правильною побудовою розповіді можна зачепити не лише розум і логіку, а й емоції. Викликавши у слухача потрібні переживання, можна наштовхнути його на певні висновки. Такі властивості методики високо оцінили не тільки керівники компаній, а й маркетологи, журналісти, редактори і педагоги.

«Нам важливо аби кожен учасник тренінгу зміг опанувати сторітеллінг, як один із засобів та інструментів комунікації, який дуже часто допомагає у роботі та суспільному житті, дає змогу підвищити престижність та рівень організації, в якій людина працює» – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації Дмитро Посипанко.

Як зазначають організатори, під час тренінгу учасники зможуть навчитись як:

– подавати інформацію логічно та структуровано;
– додавати цікаві деталі до своєї розповіді;
– через історію встановлювати зв’язок зі слухачами;
– правильно розповідати історії про себе;
– робити презентації на основі історій;
– продавати ідеї через історії.

Спікером навчання  стане  тренерка з комунікації і публічних виступів, засновниця Школи ораторської майстерності «Logos» Оля Меренюк.

Початок тренінгу: о 15:00 год.

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням  до 31 жовтня.

Клькість місць обмежена. Лист-підтвердження про участь та місце проведення тренінгу надішлють на електронну скриньку 1 листопада.