Головна Освіта Педагоги Буської ЗОШ І–ІІІ ст.№1 переглянули фільм “Поводир”

Педагоги Буської ЗОШ І–ІІІ ст.№1 переглянули фільм “Поводир”

Про те, що педагоги Буської ЗОШ І–ІІІ ст.№1 творчо вміють працювати відомо всім. А про те,  що вони ще й активно відпочивають знають не всі. Учителі у позаурочний час часто відвідують театри та кінотеатри м. Львова. Зміна виду діяльності–дає позитивний результат. І ось перегляд фільму «Поводир» у кінотеатрі «Коперник» збентежив до болю душі усіх.

Початок 30–тих років, Радянська Україна, час індустріалізації та колективізації, Великого голоду і ліквідації інтелігенції. Михайла Шемрока, американського комуніста, який приїхав в Україну будувати завод–вбивають, а його сина, маленького хлопчика Пітера Шемрока (Антон–Святослав Грін) рятує від переслідувачів–чудо–кобзар–Іван Кочерга. Пітер стає поводирем у сліпого кобзаря. Разом вони долають ряд труднощів. 
Фільм – психологічно важкий, але вартий перегляду, вартий того, щоб ще раз переосмислити і зрозуміти, які це були жорстокі та важкі часи, яка багата і не до кінця відома наша історія, як багато ще треба вивчити і пізнати.
Заборонені сторінки історії відкривають свої таємниці через фільми, книги, статті в пресі. Тож вивчаймо їх, бо хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього!
 Побігушка Н.Г.,
 вчитель української мови та літератури