Головна Життя Підлітків Буського району запрошують у літній табір

Підлітків Буського району запрошують у літній табір

В рамках навчальної програми Благодійного Фонду «Українська Галицька Фундація» запрошуються для участі, в першому етапі «ГАЛИЦЬКОЇ ШКОЛИ ЛІДЕРСТВА» літнього табору, підлітки Буського району. Продовження програми буде вже з вересня, де за їхньою доброю традицією вони відберуть кілька локальних проектів, створених дітьми та допоможемо у їх реалізації. А також – буде продовження неформального навчання, максимального залучення до практичної діяльності та розвитку потенціалу молодих людей.

Як пояснюють організатори заходу, мета програми показати через інтерактивні тренінгові заняття, знайомство з реальними прикладами та людьми, що мають активну громадську позицію, а також – через продуману практичну діяльність учасників стимулювати в них лідерські якості, навички планування, проектного менеджменту, комунікації, презентації, залучення людей. Організатори хочуть показати дітям для чого потрібна активна життєва позиція та власна відповідальність і дати дієві інструменти, як все це застосовувати для суспільного блага та самореалізації.

ЧАС ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

Загальна програма табору розрахована на 10 днів – 7-16 липня. Буде організовано виїзд з Буська 7 липня близько 9.00 та закінчиться табір 16 липня о 18.00 в Буську.

  7-10 липня – ЛЬВІВ (лекції та практичні вправи з основ проектного менеджменту, роботи в команді, планування, тайм-менеджмент, самопрезентації…  А також – відвідування цікавих місць, знайомство з успішними людьми, екскурсії містом, квести, ігри, та багато «новенького»)

  11-16 липня – БУСЬК (лекції та практичні вправи із залучення людей, командотворення, публічного виступу… Практичне напрацювання та реалізація власних проектів)

   ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:

Активні підлітки 13-15 років з усього району!

   УМОВИ:

Участь в навчальній програмі є безкоштовною. Організатори покривають усі витрати на харчування, проживання, переїзди, роздаткові матеріали і т.д. для учасників та волонтерів табору.

Єдина умова – вмотивованість та максимальне включення в процес. А також – присутність на таборі від його початку і до закінчення!

    УМОВИ УЧАСТІ:

До 30 червня 2017 року написати мотиваційне есе на тему: «Три причини «ЧОМУ Я ХОЧУ БУТИ ЛІДЕРОМ?» та дані про себе у форматі:

Ім’я та прізвище

Вік, клас

Адреса проживання

Контактний телефон

Телефон когось з батьків та їх ПІБ (батьки мають надати дозвіл на участь дітей в таборі!)

Надіслати есе та контактну інформацію на електронну адресу galician.foundation@gmail.com або на пошту: 79000, м. Львів, вул.Технічна 6/1, БФ УГФ

Про зарахування до участі в таборі буде повідомлено 3-5 липня. Всі учасники отримають детальну інформацію та необхідний супровід.

   З усіх питань звертатися за тел.: 09718-38-210 (Валентина Ведровська)

 На фото: випускники минулорічного проекту. Частина цих дітей у цьому році вже будуть координаторами і лекторами у літньому таборі.