Головна Освіта Дарунки від Ігоря Богдана

Дарунки від Ігоря Богдана

Цікаво і змістовно проводять своє дозвілля діти Гутисько-Тур'янської ЗОШ. На свято Миколая їх подарунками обдарував сільський голова Євген Красіцький. А перед Новим роком, коли готувалися до зустрічі з Дідом Морозом і ялинкою, з класу  винесли парти і він заледве вмістив всіх гостей, які тут зібралися. Діти водили хороводи, ставили новорічну виставу, грали ігри, де вигравали призи, які допомогла придбати підприємець Елеонора Дутка.

Вже й позаду залишились різдвяні канікули. А в перший день навчання, на Старий Новий рік на дітей чекав ще один сюрприз, – м'які іграшки передав наш земляк Ігор Богдан, а також одяг від жительки Канади Лючії Лекс. І знову лунали колядки, щедрівки, діти засівали. Кожен одержав м'яку іграшку, а також сорочки, футболки, куртки. Ніхто не залишився без подарунка. А на закінчення свята батьки організували для дітей солодкий стіл.

А ми, батьки, щиро дякуємо всім, хто долучився, щоб дозвілля наших дітей було веселим і щасливим.

Бажаємо щастя і світлої долі, запалу, енергії, сили доволі. Вогника в серці, віри й наснаги. Хай щастя й здоров'я не зрадять ніколи. Хай збудуться мрії, бажання й думки.

Батьківський  комітет Гутисько-Тур'янської ЗОШ І ст.