Головна Освіта Після уроків – на тренажери

Після уроків – на тренажери

Минулого тижня за участю голови Львівської ОДА Олега Сала, очільників району Володимира Сая та Володимира Замроза  на подвір’ї найбільшого навчального закладу району – Буської другої школи – відкрили дитячий спортивний майданчик з шістьма тренажерами, призначеними для тренування всіх груп м’язів.

Вітаючи молоде покоління, виступаючі запевнили, що зроблять все для того, аби діти мали змогу всебічно розвиватись і займатись спортом, побажали їм здоров’я, набиратись сил та міцного духу.

І ось настала урочиста мить перерізання символічної стрічки. Обряд освячення провели священики місцевих храмів о.Михайло Смачило та о.Іван Салабай. У подарунок діти отримали ще й футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі (на знімку вгорі). І відразу ж як хлопчики, так і дівчатка (на знімку внизу) випробували тренажери на міцність. Мабуть, відтепер вони щоперерви поспішатимуть сюди.

Нагадаю, що такий майданчик встановлено в рамках виконання обласної цільової програми "Спортивний майданчик" на 2011-2016 роки. Цьогоріч заплановано облаштувати ще 30, на що виділено 1 мільйон гривень. Вартість одного – 33 300 гривень, наразі таких є вже 10. В інтерв’ю журналістам очільник області Олег Сало запевнив, що кожне село, у якому є школа, буде мати спортивні майданчики з тренажерним обладнанням.

Загалом Бущина славиться своїми спортивними здобутками. У районі працюють дві дитячо-юнацькі спортивні школи, два басейни, діти займаються у боксерських клубах "Самсон" і "Спарта", вдосконалюють техніку кіокушинкай карате (того дня у них був показовий виступ). Отож сподіваємось, що завдяки постійній підтримці спорту з боку влади наші легкоатлети, футболісти, баскетболісти поповнюватимуть скарбнички перемог новими нагородами.

Лариса ГАРАСИМІВ