Головна Освіта Школяри Бущини допомагали лелекам у негоду

Школяри Бущини допомагали лелекам у негоду

Усі здавна знають, що 19 березня у наш благословенний Богом край прилітають лелеки (бузьки, бусоли) і часто, як кажуть в народі, на крилах приносять сніг. Так сталося і цієї примхливої весни, якій зрадлива зима ніяк не хотіла уступати свої права.

Білі величні птахи з чорною ознакою, долаючи тисячі кілометрів через моря-океани в Україну, до рідної домівки, сподівалися на тепло, ситу їжу, але замість зелен-листу, первоцвітів, веселого гомону птаства їх зустрів морозяний холод і глибокі сніги. Біда… Немає де зігрітись, розправити натруджені крила, щось поїсти. І, як завжди, на допомогу прийшли милосердні люди. Учні всіх ЗЗСО Буського району під керівництвом учителів, беручи активну участь у щорічній акції «Годівничка», інших багатогранних природоохоронних заходах, не змогли стояти осторонь від звернень-рекомендацій Департаменту екології та природоохоронних ресурсів, сектору з питань цивільного захисту Буської РДА щодо підгодівлі й порятунку лелек. Звідусіль стікалася інформація в телефонному й електронному режимі: «Ми на варті!». Діти пильно стежили за довкіллям, чи немає поблизу знесилених птахів, які стали символом Бущини ( місто Буськ є одним із десятка європейських міст, на гербі якого красується лелека, провісник миру, злагоди і добра ), щоб надати допомогу: зігріти і нагодувати. Найбільше пощастило школярам НВК «Петричівська ЗОШ І-ІІ ступенів». Вони не тільки бачили, сфотографували лелек, але й підгодували згідно з рекомендаціями. Допомога надійшла вчасно.

Безумовно, зерна милосердя обернуться щедрим засівом доброти, любові до природи у кожному юному і дорослому серці. Живи, Лелеко!