Головна Освіта У Буському районі керівництво РДА шукає приміщення для Олеського БДЮТ

У Буському районі керівництво РДА шукає приміщення для Олеського БДЮТ

1552

Голова райдержадміністрації Петро Мороз, його заступник з гуманітарних питань Тетяна Сай і в.о. начальника відділу освіти РДА Галина Олійник відвідали Олеську ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Світлана Кольба) з метою вивчення можливості розміщення у цьому навчальному закладі будинку дитячої та юнацької творчості (Олеського БДЮТ). Про це інформують у прес-службі райдержадміністрації.

Зазначимо, що орендовані в Олеського профтехліцею приміщення, де розташований Олеський БДЮТ, не відповідають вимогам і непридатні для гурткової роботи, тому заняття на сьогодні проводяться на базах Олеської ЗОШ І-ІІІ ступенів і Йосипівської ЗОШ І ст.

Пропозиція щодо повного переведення усіх гуртків ДБЮТ в Олеську ЗОШ (після огляду закладу) не знайшла підтримки у керівництва РДА, так як у ньому існує брак вільних приміщень.

Як запевнив очільник району Петро Мороз, питання пошуку відповідного приміщення для Олеського ДБЮТ залишатиметься й надалі серед пріоритетних та перебуватиме на постійному контролі до його позитивного вирішення.