Головна Освіта У Буському районі на обліку перебувають 53 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського...

У Буському районі на обліку перебувають 53 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Відбулось засідання комісії з питань забезпечення у Буському районі житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. За результатами обговорень членами комісії прийнято рішення подати на затвердження депутатам райради підготовлений проект районної Програми забезпечення житлом зазначених вище категорій дітей на 2019-2020 роки. Про це інформує видання “Дзеркало району”

Як зазначила начальник Служби у справах дітей РДА Наталія Бучко, станом на сьогодні на обліку служби перебуває 53 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усі з них забезпечені житлом на праві власності або користування. Одна особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, місцем походження якої є територія Яблунівської сільської ради, потребує забезпечення житлом. На даний час дівчина навчається у м.Львові і є вихованкою дитячого будинку сімейного типу.

Для неї в рамках регіональної та районної програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у 2019 році планується придбати житло шляхом купівлі, ремонту або реконструкції.