Головна Освіта У Буському районі утворили третій опорний заклад освіти

У Буському районі утворили третій опорний заклад освіти

На черговій сесії Буської районної ради депутати прийняли рішення про утворення опорного закладу освіти на базі Олеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Відповідне рішення було прийнято згідно результатів конкурсу з визначення опорного загальноосвітнього закладу. Про це повідомила начальник відділу освіти Буської РДА Галини Олійник.
Згідно рішення, буде утворено на базі Олеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Буської районної ради опорний заклад освіти та перейменування Олеської загальноосвітньої школу І-ІІІ ступенів Буської районної ради в опорний заклад освіти «Олеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Буської районної ради. А також буде реорганізовано Кутівську загальноосвітню школу І-ІІ ступеня Буської районної ради (юридична адреса 80533, Львівська область, Буський район, село Кути) у філію, шляхом приєднання до опорного закладу освіти «Олеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Буської районної ради.
Нагадаємо, Олеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів стане третьою опорною школою в Буському районі. На даний момент утворені опорні школи в Красненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 та Буській школі №1.