Головна Освіта У Львові відбудеться перша обласна конференція «Разом для дітей!»

У Львові відбудеться перша обласна конференція «Разом для дітей!»

30 березня 2017 року у приміщенні державного університету безпеки життєдіяльності, що на вул. Клепарівська, 35 у Львові відбудеться перша обласна конференція «Разом для дітей! Деінституалізація та розвиток соціальної політики на місцях». Про це інформують у прес-службі БФ «Українська Галицька Фундація».

Метою заходу є об’єднання зусиль усіх, хто в тій чи іншій мірі залучений до роботи з дітьми соціально-незахищених категорій у Львівській області задля, забезпечення процесу деінституалізації та якісного розвитку соціальної політики на місцях. Окреслення спільного бачення та оцінка ресурсів, щоб в контесті децентралізації та об’єднання ОТГ права дітей, їх комфорт та якість життя забезпечувалися належним чином.

Цільовою аудиторією заходу є громадські організації, благодійні фонди, церковні та волонтерські ініціативи з усіх районів Львівщини, котрі працюють з дітьми та молоддю соціально-незахищених категорій. Представники органів місцевого самоврядування, що відповідальні за соціальну політику у сфері захисту прав дітей. Керівництво інтернатних закладів, дитячих будинків.Студенти та спеціалісти соціальної сфери, котрі працюють чи мають намір працювати з дітьми та сім’ями.

В програмі:
1. Розкриття основних напрямків національної стратегії захисту прав дитини (Микола Кулеба, Уповноважений Президента з прав дитини (очікуємо підтвердження)
2. Чи стане Львівщина «дружньою до дітей»? Чи буде Львівщина першою областю Західної України, що запустила процес деінституалізації?(Виступи керівників органів влади у сфері соціальної політики)
3. Аудит системи захисту дітей – зріз по Україні та Львівщині – наявний стан справ (кількість дітей у СЖО, кількість дітей в інтернатних закладах, витрати… тощо)
4. Презентація кампанії «Відкриваємо двері дітям» та можливостей деінституалізації в Україні.
5. Досвід Київщини та Дніпра. Якісна альтернатива інтернату є! (ГО «Надія і житло для дітей»)
6. Презентація онлайн-карти потреб та ресурсів (SoftServe)
7. Панельні дискусії на актуальні теми в форматі діалогу з експертами.
8. Робота в групах (по районах) за кавою над напрацюванням концепції локальних стратегій соціальної політики і окреслення можливостей для співпраці між владою, громадськими організаціями і волонтерськими об’єднаннями.
9. Фуршет, неформальне спілкування та святкування дня народження БФ «Українська Галицька Фундація».
10. Інтерактивна екскурсія Університетом безпеки життєдіяльності.

Організатори:
БФ «Українська Галицька Фундація» за сприяння Львівської міської ради, Служби у справах дітей ЛОДА, Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Громадянської кампанії «Відкриваємо двері дітям»

Початок – 9.30 Закінчення -19.00

Деталі за тел.: 0971838210 Валентина Ведровська, Голова Правління БФ «Українська Галицька Фундація»