Головна Освіта У школах Буського району пройшов тиждень іноземної мови

У школах Буського району пройшов тиждень іноземної мови

З метою покращення знань учнів з 9 по 13 лютого  у Новомилятинській ЗОШ І–ІІІ ступенів Буського району проводився «Тиждень іноземної мови», адже учні вивчають дві іноземні мови – англійську і німецьку. 

Він сконцентрував у собі урочисту лінійку на якій учні 5-6 класів обґрунтували важливість вивчення англійської та німецької мов, а вчителі Павлик І.М. та Присяжна О.Є. ознайомили з планом проведення заходів;
виставку-презентацію «Цікаві факти про Великобританію» (“Some interesting facts about Great Britain”);
виставка-презентація «Визначні місця Берліна»; (“Die Sehenswurdigkeiten  von Berlin”). Виставку малюнків  учнів 5-7 класів “I Love My Motherland” («Я люблю свою Батьківщину»).
Відбувся і позакласний захід «Ми–українці» (“We Are Ukrainians”) за участю учнів 2-5, 8го класів. У цій літературно – музичній композиції  була розкрита  тема любові до Батьківщини, ролі матері у житті українця,  творчості Шевченка як неповторного культурного надбання України та ін. Англійською мовою діти читали поезії Шевченка, виконали колискову та «Пісню про рушник».
Учні 5-9 класів переглянули фільм «Містер Стінк». Цікавим був і позакласний захід «Ми – різні, ми – рівні, ми – разом.».
На ньому звучали вірші, інсценізації, пісні англійською, німецькою, українською мовами. Останнім акордом свята стало виконання студентського гімну «Gaudeamus» всіма учасниками дійства.