Головна Освіта У Буському районі мовні табори гостинно відчиняють двері

У Буському районі мовні табори гостинно відчиняють двері

Проминуло довгождане свято Останнього Дзвоника, та двері багатьох шкіл Буського району і надалі радо відчиняються перед учнями,адже розпочали свою діяльність літні мовні табори.

   Охочих вивчати іноземну мову під час відпочинку у такому таборі є багато. Аже  дітей чекають десять  незабутніх днів відпочинку в поєднанні з вивченням англійської мови в атмосфері невимушеного спілкування з однолітками,вчителями та гостями-волонтерами. У навчальному процесі братимуть участь волонтери з англомовних країн. Спілкування упродовж всього навчання відбуватиметься лише англійською.
   Старанно вдосконалюють та розвивають свої знання з англійської мови і учні Кутівської ЗОШ І-ІІ ступенів під керівництвом педагога Савки І.І.  Команда з 11 учнів (5-8 класи) радо поглиблює свої знання щоденно.
    У перший же день відкриття табору діти радо виготовили плакат, придумавши назву табору "Веселка ("Rainbow" – на фото), та прикріпили його на стіну.  Учні радо беруть участь в екскурсіях, вивчаючи цікаві місця свого краю ,спілкуються англійською, грають ігри, вдосконалюють свої знання про здоровий спосіб життя та корисне харчування.
   Ми віримо, що англ.мова і набуті у школі знання стануть необхідними нам в майбутньому, – стверджують діти. Адже немає нічого кращого,коли начання проходить у формі гри.