Головна Освіта У Буській школі школярам роз’яснили правила безпечної поведінки

У Буській школі школярам роз’яснили правила безпечної поведінки

У зв’язку з подіями на сході України почастішали випадки терористичних актів, нещасних випадків. З метою збереження здоров’я та життя дітей у НВК «Буська ЗОШ І ступеня-гімназія ім.Є. Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка при ЛНУ ім.І.Франка» було проведено роз’яснювально-профілактичне заняття з учнями 1(5)-3(7) класів з правил безпечної поведінки «Пильність та обережність–актуальна вимога сьогодення»

Учні мали можливість переглянути короткометражні навчальні фільми про правила поведінки з незнайомими людьми та безпечне спілкування в інтернет-мережі, поводження з незнайомими та підозрілими предметами та правила безпеки у натовпі.
Учитель предмета «Захист Вітчизни» Андрій Степанович Курчаба продемонстрував школярам муляжі гранат та мін. Учнів було ознайомлено з бойовими властивостями вибухонебезпечних предметів та правилами поведінки при їх виявленні.
Діти активно обговорювали побачене і почуте, наводили приклади з власного досвіду, ставили запитання і висловили побажання, щоб такі заняття проводилися ще.