Головна Освіта Всі професії від учителя

Всі професії від учителя

Осінньої благодатної пори, коли осінь одягає  дерева і кущі у золотисті шати, своє професійне свято відзначають люди, яким притаманна життєва мудрість і терпіння,–вчителі. З цієї нагоди в актовій залі Буської гімназії ім.Євгена Петрушевича відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти. У переддень свята педагогів вітали їх вихованці, колеги та керівники.

Святковий концерт розпочали ведучі – директори Андріївської школи Павло Теодоровський та Топорівської – Ірина Білостоцька, а з вітальним словом звернувся заступник керівника райво Іван Николайчук, побажавши колегам здоров'я, наснаги та нових звершень на професійній ниві. 

Щирі слова линули до освітян від голови районної державної адміністрації Володимира Сая та заступника голови районної ради Михайла Гаєвського. Вітаючи численний колектив освітян краю, керівник району подякував працівникам освітньої галузі за самовіддану працю та вірність обраній професії, а також відзначив, що сьогодні перед органами влади стоїть першочергове завдання – розвиток матеріально-технічної бази навчальних закладів, створення у них належних умов для навчання та роботи.  "Учителі – це Люди з великої літери, – наголосив Михайло Гаєвський. – Через ваші серця пройшли сотні, тисячі дітлахів. Щира подяка за цю важку працю, енергію та здоров'я, вкладені у кожного учня".

 Почесні грамоти  від голови Львівської ОДА Віктора Шемчука вручили керівнику відділу освіти, молоді та спорту Богдану Глуховецькому та директору НВК "Буська гімназія ім.Євгена Петрушевича при Львівському національному університеті ім. Івана Франка" Ользі Антонишин. За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника освіти  грамотою РДА нагородили Анжелу Комарницьку –  директора НВК "Куткірська ЗОШ І-ІІ ступеня"; Оксану Ксьондзик, вчителя математики, християнської етики НВК "Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.В.Кальби"; Ярослава Стецишина – заступника директора з навчально-виховної роботи Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Серед запрошених – і ветерани освітньої ниви, які поділились спогадами та напутніми побужаннями. Роман Пилиповича Худзік, колишній директор Буської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, який віддав учителюванню 52 роки свого життя, зізнався, що ані на мить не шкодує про це. Бо найбільша шана і нагорода для педагога – добра згадка і щира посмішка вихованців. Також він побажав молодим своїм колегам не забувати про доброту і справедливість. 

Згадали на святі і про молодих педагогів, які цьогоріч вперше відзначатимуть своє професійне свято у дружньому освітянському колективі. Несподіваним сюрпризом для 10 вчителів-початківців були пам’ятки-листівки та вітання від директорів. А ще – спільне фото на згадку (на знімку).

Мистецькі дарунки освітяни отримали  від колег із Соколянської школи,  директора Кізлівської ЗОШ Надії Обаримської, а також вихованців Буського БДЮТу. Наприкінці святкового концерту усі  заспівали дружнє "Многая літа".

Ірина КОРЧИНСЬКА