Головна Освіта Учні Йосипівської початкової школи щоп’ятниці відвідують заняття з плавання у Сторонибабах

Учні Йосипівської початкової школи щоп’ятниці відвідують заняття з плавання у Сторонибабах

З ініціативи директора Йосипівської ЗОШ І ст. Валентини Дудак  щоп’ятниці учні школи відвідують заняття з плавання, які проводить з ними вчитель фізвиховання Сторонибабської ЗОШ І-ІІІ ст. Богдан Стебницький у басейні цього навчального закладу.

“Плавання – особливий вид спорту, який зміцнює майже всі системи людини, опорно-руховий апарат, розвиває м’язову тканину. Діти стали менше хворіти та з задоволенням вчаться плавати”, – зазначила Валентина Дудак після завершення  поїздки дітей.
Також директор подякувала відділу освіти райдержадміністрації за виділення автобуса “Школярик”, директору Сторонибабської ЗОШ І-ІІІ ст. Борису Мартиняку за теплий прийом дітей та голові фермерського господарства “Дзвін” Євгену Підвальному, який погодився щоразу виділяти для поїздок дітей пальне.

Учні Йосипівської початкової школи щоп'ятниці відвідують заняття з плавання у СторонибабахУчні Йосипівської початкової школи щоп'ятниці відвідують заняття з плавання у СторонибабахУчні Йосипівської початкової школи щоп'ятниці відвідують заняття з плавання у Сторонибабах