Головна Освіта Діти з Луганщини вирушили на Літню академію молоді в Польщу

Діти з Луганщини вирушили на Літню академію молоді в Польщу

18-19 липня в рамках проекту “Змінимо країну разом” до Львова завітали 10 школярів із Луганщини.

Як розповіла виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин, діти ознайомились з містом під час оглядової екскурсії, відкривали невідомі сторінки історії в Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”, поринули в світ оптичних ілюзій в Арт-майстерні “Інший світ”.

Також сьогодні учасники візиту зустрілись з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, який розповів про історію співпраці Львівщини і Луганщини та важливість її продовження, а діти поділились своїми враженнями від Львова та очікуваннями від майбутньої подорожі.

Відтак школярі вирушили до Підляського воєводства Республіки Польща, де зустрінуться зі своїми однолітками з Львівської, Волинської, Івано-Франківської областей України, Польщі і Білорусі в рамках Літньої академії молоді, організованої Програмою транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020, за сприяння Львівської обласної ради та «Єврорегіону Карпати-Україна».

З 19 до 24 липня учасників чекає насичена програма: екскурсії до історико-культурних та природних пам‘яток, майстер-класи, ігри, інтеграційні вечори та багато іншого. Наступний такий візит відбудеться до Підкарпатського воєводства 5-10 серпня.