Головна Право Поліцейські Львівщини закликають громадян та підприємців дотримуватися карантинних обмежень

Поліцейські Львівщини закликають громадян та підприємців дотримуватися карантинних обмежень

Крім того, правоохоронці нагадують, що завтра, 21 листопада, вступають у силу зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, що

стосуються відповідальності за перебування без маски у громадських будівлях і транспорті, що тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Через погіршення епідемічної ситуації всі регіони України, у тому числі Львівщина, потрапили до «помаранчевої зони». Окрім того, продовжує діяти «карантин вихідного дня». Відтак, поліцейські закликають громадян та підприємців не порушувати протиепідемічних вимог.

«Поліцейські реагують на усі повідомлення щодо порушення правил карантину, виявляють порушників, проводять з ними профілактичну та роз’яснювальну роботу, а у випадках відмови припинити правопорушення складають протоколи. Також нагадуємо громадянам про необхідність перебування у масці у громадських будівлях і транспорті – від завтрашнього дня за відсутність маски на порушників також складатимуть адмінпротоколи. Наполегливо закликаємо не порушувати карантинних обмежень – лише спільними зусиллями ми зможемо зупинити епідемію», – зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Від початку листопада правоохоронці Львівщини склали 1304 адмінпротоколи за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Усього від початку карантину (11 березня 2020 року) поліцейські виявили 4047 фактів порушень протиепідемічних вимог та склали адмінпротоколи:

– на підприємців – 340, з них: кафе, ресторани, бари – 232 (з них заклади, що працювали після 22.00 – 127);

– на перевізників – 742;

– фітнес клуби – 3;

– хостели – 12;

– нічні клуби – 5.