Головна Право «Карантин зимових канікул» – поліцейські Львівщини виявляють порушення протиепідемічних вимог

«Карантин зимових канікул» – поліцейські Львівщини виявляють порушення протиепідемічних вимог

Від початку запровадження додаткових обмежень, 8 січня, станом на сьогодні, 14 січня, на Львівщині правоохоронці виявили 698 порушень протиепідемічних вимог.

Щодо керівників суб’єктів підприємницької діяльності та громадян складено адміністративні матеріали  за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Я вкотре закликаю усіх поводитись відповідально та неухильно дотримуватись карантинних обмежень, адже йдеться про наше життя та здоров’я. Поліцейські контролюють дотримання карантину – створено додаткові мобільні групи, які виявляють факти порушення карантинних обмежень суб’єктами підприємницької діяльності, перевізниками, а також громадянами. Ми, як завжди, зосереджені на профілактичній роботі  і якщо це не дає результату, порушників притягують до адміністративної відповідальності», – зазначив очільник поліції Львівщини полковник поліції Василь Віконський.

Нагадаємо, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 8 до 24 січня на території держави діють додаткові карантинні обмеження.

Відділ комунікації поліції Львівської області