Головна Право На Бущині чоловіка притягнуто до кримінальної відповідальності за домашнє насильство

На Бущині чоловіка притягнуто до кримінальної відповідальності за домашнє насильство

 За процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно 41-річного жителя Буського району, який обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ст.126-1 КК України (домашнє насильство).

Так, впродовж місяця кривдник систематично, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчиняв акти фізичного та психологічного насильства відносно своєї дружини, а саме словесно ображав її та погрожував фізичною розправою, а також застосовував фізичну силу – завдавав жінці побоїв. За такі дії його тричі було притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства.

В ході досудового розслідування потерпіла примирилася з чоловіком та зініціювала укладення відповідної угоди про примирення, за якою сторони дійшли згоди про призначення кривднику покарання у виді обмеження волі на строк 1 рік зі звільненням від відбування покарання з випробуванням.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні разом з угодою про примирення скеровано до Буського районного суду Львівської області для розгляду по суті.

Довідково: зміни до кримінального та кримінального процесуального законодавства щодо домашнього насильства набрали чинності 11 січня 2019 року.