Головна Право На Бущині суд виніс вирок чоловіку, який облив бензином і підпалив знайомого

На Бущині суд виніс вирок чоловіку, який облив бензином і підпалив знайомого

Буський районний суд 2 грудня виніс вироку уродженцю м.Львова, який облив бензином знайомого, підпаливши його верхній одяг, відтак через численні опіки чоловік помер

Суд встановив, що 6 жовтня 2020 року, приблизно о 07.00 год. уродженець Львова прийшов до будинку, де проживає мешканець Буського району з метою спільного вживання спиртних напоїв.

Цього ж дня, приблизно о 12.30 год., уродженець Львова перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись у приміщенні коридору житлового будинку, під час раптово виниклого конфлікту з мешканцем Бущини діючи з необережності, проявивши злочинну недбалість, не передбачаючи можливості настання суспільно-небезпечних наслідків у виді настання смерті чоловіка, хоча повинен був і міг їх передбачити, взявши з поверхні шафи металеву банку в середині якої знаходилась легкозаймиста речовина у вигляді бензину, пролив її на одяг останнього, під час того коли мешканець Бущини запалив сірник з метою прикурити сигарету, внаслідок чого його верхній одяг зайнявся. Після чого, уродженець Львова, побачивши вказане, з метою гасіння вогню вилив на потерпілого воду з казана, який стояв біля вхідних дверей будинку. Після цього, уродженець Львова, знявши частину обгорілого одягу, зайшов до будинку, а в подальшому направився до себе додому.

Приблизно о 13.00 год. потерпілий мешканець Бущини прийшовши до свого помешкання, будучи виявленим з опіками на тілі матір’ю, за її викликом, каретою швидкої медичної допомоги був доставлений до КНП «Буська ЦРЛ», а в подальшому госпіталізований у реанімаційне відділення КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги», де помер внаслідок отриманих опіків шкіри голови, обличчя, шиї, передньої поверхні грудної клітки живота, верхніх кінцівок, статевих органів, верхніх дихальних шляхів ІІ-ІІІ ступеня, 70% поверхні тіла, які ускладнились опіковою токсемією, синдрому внутрішньо судинного згортання крові, гнійної бронхопневмонії, гнійно-некротичного трахеїту та гемоглобінурійного нефрозу, що призвело до гострої легенево-серцевої та ниркової недостатності.

29 жовтня 2020 року між матір’ю потерпілого та підозрюваним була укладена угода про примирення. Згідно угоди про примирення обвинувачений під час досудового розслідування повністю визнав свою винуватість у зазначеному кримінальному правопорушенні та зобов’язався беззастережно визнати обвинувачення в обсязі підозри в судовому провадженні.

В угоді про примирення сторони узгодили призначення обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки, звільнивши його від відбування покарання з випробуванням.

У судовому засіданні обвинувачений свою провину в скоєнні кримінального правопорушення, яке йому інкримінується, у вбивстві, вчиненому через необережність, визнав повністю, щиро розкаявся.

Запобіжний захід під час досудового розслідування відносно обвинуваченого обирався у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на 2 місяці. Строк запобіжного заходу спливає 11 грудня 2020 року.