Головна Право На Львівщині мобільний сервісний центр МВС розширює географію обслуговування

На Львівщині мобільний сервісний центр МВС розширює географію обслуговування

Сколівщина стала другим районом Львівської області, де мобільний сервісний центр МВС надає послуги з реєстрації, перереєстрації транспорту та обміну посвідчення водія. Про це інформують у Секторі персоналу та зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС у Львівській області
У кожному мобільному центрі громадян за допомогою сучасного обладнання обслуговують два адміністратори і експерт, який проводитиме експертизу транспортного засобу. Аналогів таким центрам немає у Європі.

«Найбільшим попитом серед клієнтів, як не дивно, користується послуга заміни чи відновлення посвідчення водія. Цю послугу надаємо за 20-30 хвилин, що не відрізняється від стандартів стаціонарних сервісних центрів МВС, адже мобільний центр обладнано для цього спеціальним принтером та технічними засобами, з усіма ступенями захисту»,- розповідає Олександр Плашовецький, в.о. директора регіонального сервісного центру МВС у Львівській області

Нагадаємо, що мобільний сервісний центр МВС надає громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей у віддалених районах області.
Працює центр на запит від місцевих органів виконавчої влади. Громадяни з легкістю знайдуть інформацію про потрібні документи, графік роботи МСЦ МВС та інтерактивну карту маршрутів на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».