Головна Право На Львівщині урочисто відзначать 101-у річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки

На Львівщині урочисто відзначать 101-у річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки

1 листопада Львівщина урочисто відзначить 101-у річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки.

Як повідомив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації Андрій Ковальський, з 9:00 год по 16:00 год усіх охочих запрошують на чаювання із Січовими стрільцями, яке відбудеться біля будівлі Львівської ОДА.

Об 11:30 год відбудеться покладання квітів до Меморіалу воїнам УГА а також до могил Д. Вітовського – Держсекретаря військових справ ЗУНР, М.Галущинського – коменданта Січових Стрільців, О. Тисовського – керівника і засновника «Пласту», С. Левицького – воїна УГА на Личаківському кладовищі.

О 12:00 год – покладання квітів до могили Президента Національної Ради ЗУНР Є. Петрушевича та могил сучасних Героїв на полі почесних поховань № 76.

О 13:00 год до пам’ятника героям ЗУНР та УГА у м. Львові присутні покладуть квіти.

Також о 13:00 год стартує масштабна Студентська хода від Франкового університету до Янівського кладовища.

“Окрім того, 3 листопада о 15:00 год запрошуємо мешканців області та гостей у парк “На валах”, де відбудеться театралізоване військово-історичне дійство ”Бої за Львів”” , – наголосив Андрій Ковальський.

Львівська обласна державна адміністрація щиро запрошує мешканців Львівщини та гостей стати частиною відзначення 101-ї річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки.