Головна Право На Львівщині на 40 тисяч обікрали ювелірний магазин

На Львівщині на 40 тисяч обікрали ювелірний магазин

Редакції Буського радіо зателефонували небайдужі бужани та повідомили про крадіжку, що трапилася 23 квітня на Красненському ринку. З приводу даного факту ми звернулися за коментарем до начальника Буського районного відділення міліції Василя Шевцова, який підтвердив даний інцидент.

  – 23 квітня о 12:30 до магазину, який розташований на базарі селища Красне, що спеціалізується з продажу ювелірних виробів, а також іграшок, зайшли двоє осіб. Дані особи попросили продавця показати певні золоті вироби, згодом до магазину зайшли ще двоє осіб, які з метою відволікти продавця попросили показати іграшку, що знаходилась в протилежній частині торгового приміщення. Після оглядин іграшки усі відвідувачі залишили магазин, а продавець помітила, що з вітрини зникла коробка із ювелірними виробами: золотими кулонами та хрестиками, приблизною вартістю 40 тис. гривень. 
  Продавець одразу ж викликала наряд міліції, даний факт злочину зафіксовано, триває слідство.
   Шановні надбужани будьте пильні, орієнтовні прикмети одного із можливих підозрюваних: чоловік худорлявої статури, світловолосий, високо зросту із верхньою "заячою" губою! 
  Усім кому відома будь-яка інформація про місце перебування цієї людини, просимо повідомити зателефонувавши на 102!