Головна Право На Сколівщині систематично проводять рейдові перевірки родин, в яких виховуються малолітні діти

На Сколівщині систематично проводять рейдові перевірки родин, в яких виховуються малолітні діти

Такі превентивні заходи  представники соціальних служб і поліції проводять в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, аби перевірити чи забезпечують батьки своїм дітям умови для їхнього розвитку та  навчання.

Керівник Сколівського  районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрій Кузейків спільно з фахівцем центру Наталією Станович  та  інспектором ювенальної превенції Сколівського відділення поліції Наталією Костишин відвідали  п’ять  сімей  у селі Верхнє Синьовидне.

За результатами перевірок складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

«Можемо стверджувати, що постійний контроль за такими сім’ями  дає свої  результати. Батьки, знаючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються зробити все можливе, щоб діти жили у відповідних  умовах», – зазначила інспектор ювенальної превенції Сколівського відділення поліції Наталія Костишин.

Ольга Марцинюк

Стрийський відділ поліції